9 maja 2018

Zarząd EX-IN® w Polsce

 

Zarząd EX-IN ® w Polsce

Aleksandra Karaszewska – psycholog, psychoterapeuta oraz filolog, ukończyła z wyróżnieniem Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej o specjalności psychologia kliniczna, jest także absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Certyfikowana trenerka i autorka polskiej adaptacji Kursu EX-IN® Ekspert przez doświadczenie® (Klinika Uniwersytecka w Hamburgu, Niemcy). Prelegentka wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konferencji, zaangażowana w działania na rzecz rozwoju psychiatrii środowiskowej. Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz grupową. Pracuje w nurcie psychodynamicznym i integracyjnym. Ukończyła Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie (całościowe szkolenie psychoterapeutyczne rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne), a także Szkołę Psychoterapii Grupowej, organizowaną przez Laboratorium Psychoedukacji. Jest także absolwentką szkolenia z Otwartego Dialogu.

Przeprowadziła wiele edycji Kursu EX-IN® m.in. we Wrocławiu, Krakowie i Trójmieście. W tej chwili jedyna certyfikowana specjalistka – trenerka Kursu EX-IN® w Polsce.

Aleksandra Kożuszek – ukończyła studia na wydziale muzykologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zawód wykonywany – nauczyciel. Wielokrotna pacjentka Kliniki Psychiatrii w Krakowie. Po długich zmaganiach z chorobą powróciła do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Od 2010 dzieli się  swoim doświadczeniem na konferencjach polskich i międzynarodowych. Brała udział w wielu audycjach radiowych i telewizyjnych. Jest autorką książki „Radość odzyskana”, która daje nadzieję na wyzdrowienie nawet z najcięższych chorób psychicznych. Certyfikowany trener kursu EX-IN Ekspert przez doświadczenie® w tej chwili jedyny w Polsce trener z doświadczeniem kryzysu, uprawniony do prowadzenia profesjonalnego Treningu EX-IN®. Kwalifikacje do prowadzenia Kursu uzyskała w Niemczech (Klinika Uniwersytecka w Hamburgu). Od 2013 r. współprowadzi Kursy EX-IN® m.in. we Wrocławiu, Krakowie i Trójmieście.